dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Styczeń

6.01. – Posiedzenie Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł uczestniczył w spotkaniu wigilijnym stowarzyszenia Rycerze Kolumba przy parafii św. Barbary.

7.01. – Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

8.01. – Posiedzenie Sejmu, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł uczestniczył w posiedzeniu Polsko-Litewskiej Grupy Parlamentarnej.

– Artur Górski był gościem na spotkaniu wigilijnym Komitetu PiS Śródmieście.

9.01. – Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

10.01. – Odbył się mecz charytatywny między mokotowskimi samorządowcami a lektorami z parafii p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego na Mokotowie. Artur Górski , który patronował imprezie, otworzył ją i na koniec wręczył zawodnikom pamiątkowe dyplomy.

12.01. – Na zaproszenie Akcji Katolickiej przy parafii bł. Władysława z Gielniowa na Ursynowie Artur Górski wygłosił odczyt pt. „Patriotyzm w nauczaniu Jana Pawła II”.

14.01. – Posiedzenie Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

– Na zaproszenie Akcji Katolickiej przy parafii Wszystkich Świętych na Śródmieściu Artur Górski wygłosił odczyt pt. „Patriotyzm w nauczaniu Jana Pawła II”.

16.01. – Poseł uczestniczył w noworocznym spotkaniu Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego.

20.01. – Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

– Gabriela Masłowska, Poseł na Sejm RP wygłosiła na Mokotowie prelekcję pt. „Problemy z uwłaszczeniem mieszkań i ich rozwiązanie”. W spotkaniu, zorganizowanym z inicjatywy Artura Górskiego, uczestniczyło ponad czterysta osób.

21.01. – Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

22.01. – Posiedzenie Sejmu, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł uczestniczył w posiedzeniu Rady Służby Cywilnej.

23.01. – Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

26.01. – Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” wygłosił na Pradze Południe prelekcję pt. „Czy media w Polsce są niezależne?”. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Artura Górskiego we współpracy z Komitetem PiS Praga Południe.

29.01. – Na zaproszenie Akcji Katolickiej przy parafii Bożego Ciała na Pradze Południe Artur Górski wygłosił odczyt pt. „Patriotyzm w nauczaniu Jana Pawła II”.