dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Czerwiec

1.06. Artur Górski wygłosił odczyt pt. „Dlaczego trzeba wziąć udział w wyborach i oddać ważny głos”. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Komitetu PiS Praga Południe.

[slideshow id=17]

7.06. Jako obserwator z ramienia Rady Służby Cywilnej poseł uczestniczył w postępowaniu naboru na stanowisko dyrektora generalnego Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
– Piotr Naimski, b. doradca śp. Lecha Kaczyńskiego, wygłosił na Mokotowie odczyt pt. „Bezpieczeństwo energetyczne Polski”. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Artura Górskiego.

[slideshow id=18]

8.06. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego
– Poseł wziął udział w posiedzeniu Polsko-Ukraińskiej Grupy Parlamentarnej z udziałem gości z Ukrainy i Niemiec.

[slideshow id=19]

9.06. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

10.06. Posiedzenie Sejmu, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o dowodach osobistych z udziałem Artura Górskiego.

11.06. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

13.06. Poseł wziął udział w obchodach uroczystości Świętego Antoniego z Padwy – Antoniada 2010, zorganizowanych w parafii pw. Matki Bożej Anielskiej na Mokotowie.

16.06. Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

22.06. Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

23.06. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

24.06. Posiedzenie Sejmu, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o dowodach osobistych z udziałem Artura Górskiego.

25.06. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

26.06. Artur Górski pielgrzymował do Matki Bożej Jasnogórskiej w ogólnopolskiej pielgrzymce Akcji Katolickiej na Jasną Górę.

[slideshow id=20]