dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Marzec

3.03. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

4.03. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

6-7.03. Odbyły się IV Katolickie Dni Filmowe zorganizowane na Mokotowie z inicjatywy i pod patronatem Artura Górskiego. Imprezę zorganizowali: Mokotowski Dom Kultury „Centrum Łowicka” oraz Fundacja św. Kazimierza Królewicza. Patronat honorowy objął ks. abp. Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski.

[slideshow id=31]

16.03. Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.
– Poseł uczestniczył w posiedzeniu Rady Służby Cywilnej.

17.03. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

18.03. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

19.03. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

23.03. Poseł wziął udział w święcie Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego na Mokotowie, a także wręczał nagrody laureatom konkursu „Od Grunwaldu do Warszawy – zwycięskie batalie oręża polskiego od XV do XX wieku”.

[slideshow id=32]

24.03. Artur Górski był gościem Konferencji pt. „Granice wolności w Internecie”, zorganizowanej przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
– Poseł uczestniczył w Tradycyjnym Spotkaniu Wielkanocnym członków Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego w Warszawie.

[slideshow id=33]

25.03. Poseł był panelistą w debacie pt. „Co może poseł na wschodzie? Możliwości działania parlamentarzystów w obszarze polityki wschodniej”, zorganizowanej na Uniwersytecie Warszawskim przez studenckie Koło Wschodnie.

[slideshow id=34]

26.03. Poseł wziął udział w uroczystościach z okazji 20-lecia wydawania tygodnika konserwatywno-liberalnego „Najwyższy Czas!”.

27.03. Artur Górski był gościem Telewizji „Trwam” w programie „Polski punkt widzenia”.

30.03. Artur Górski był obecny na spotkaniu wielkanocnym zorganizowanym przez Zarząd i Radę Dzielnicy Mokotów.