dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Luty

2.02. Artur Górski uczestniczył w XXI Pielgrzymce Parlamentarzystów na Jasną Górę.

3.02. Poseł wziął udział w zebraniu Komitetu PiS Mokotów.

9.02. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.
– Poseł uczestniczył w posiedzeniu Rady Służby Cywilnej.

10.02. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

11.02. Posiedzenie Sejmu, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, a także Komisji Spraw Zagranicznych i Komisji Łączności z Polakami za Granicą z udziałem Artura Górskiego.
– Poseł wziął udział w spotkaniu Polsko-Litewskiej Grupy Parlamentarnej.

12.02. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

15.02. Artur Górski wziął udział w Sesji Rady Dzielnicy Śródmieście, na której omawiano kwestię odcięcia gazu do budynków przy ul. 29 Listopada nry 10 A, 12 i 14.

[slideshow id=35]

16.02. Poseł uczestniczył w posiedzeniu Rady Służby Cywilnej.

17.02. Posiedzenie Sejmu, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

18.02. Posiedzenie Sejmu, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.
– Został powołany Zespół Parlamentarny na rzecz Przyjaznego Sąsiedztwa na Wschodzie. Artur Górski został jednogłośnie wybrany przewodniczącym Zespołu.
– Poseł został członkiem Polsko-Ukraińskiej Grupy Parlamentarnej.

19.02. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

20.02. Odbył się zjazd regionalny PiS okręgów 19 i 20 na Mazowszu z udziałem Artura Górskiego. Poseł zasiadł w prezydium zjazdu i wygłosił przemówienie do jego uczestników.

[slideshow id=36]

22.02. Na zaproszenie Akcji Katolickiej przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ursusie Artur Górski wygłosił odczyt pt. „O zaangażowanie katolików w życie publiczne”.

[slideshow id=37]

23.02. Artur Górski wygłosił na Śródmieściu prelekcję pt. „Kryzys władzy – kryzys zaufania społecznego”. Organizatorem spotkania był Komitet PiS Śródmieście.

[slideshow id=38]

24.02. Poseł spotkał się z mieszkańcami Warki, którym zaprezentował aktualną sytuację społeczno-polityczną w kraju i perspektywy jej zmiany. Spotkanie odbyło się na zaproszenie tamtejszego Klubu Patriotycznego.

[slideshow id=39]