dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Październik – Listopad – Grudzień

2.10. Z inicjatywy posła Artura Górskiego gościem Komitetu PiS Mokotów był Prof. Piotr Glińskim, który wygłosił odczyt pt. „Dlaczego trzeba iść na referendum 13 października”. O sytuacji na Mokotowie pod rządami PO mówił radny Rady Warszawy Jacek Cieślikowski.

 

[slideshow id=265]

 

9.10. Na zaproszenie posła Artura Górskiego na Mokotowie odbyło się spotkanie z posłem Andrzejem Dudą, który wygłosił odczyt pt. „Jak uzdrowić prokuraturę i sądy”. Współorganizatorem spotkania był Komitet PiS Mokotów.

 

[slideshow id=266]

 

21.10. Z inicjatywy posła Artura Górskiego odbył się na Ursynowie odczyt Janusza Szewczaka, głównego ekonomisty SKOK nt. „Czy zbliża się koniec kryzysu finansowego w Polsce?”. Współorganizatorem spotkania był Komitet PiS Ursynów.

 

[slideshow id=267]

 

9.11. Z inicjatywy posła Artura Górskiego i pod jego patronatem odbył się koncert zespołu „Fabryka” pt. „Anioł Nadziei” z okazji 95. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przed koncertem miał miejsce pokaz filmu pt. „Polacy” w reżyserii  K. Bugajewskiego i K. Siuciaka. Organizatorem pokazu i koncertu była Fundacja im. Św. Kazimierza Królewicza.

 

[slideshow id=268]

14.11. Artur Górski wystosował list otwarty do Prezydent Warszawy, w którym zwrócił się do Hanny Gronkiewicz-Waltz, aby konstrukcja po spalonej tęczy gejowskiej na pl. Zbawiciela została odnowiona w barwach narodowych – biało-czerwonych

18.11. Na zaproszenie posła Artura Górskiego na Targówku miało miejsce spotkanie z red. Joanną Lichocką nt. „Siła kultury niezależnej”. Przed spotkaniem odbyła się projekcja filmu pt. „Prezydent” w reżyserii J. Lichockiej i J. Rybickiego. Współorganizatorem spotkania był Komitet PiS Targówek.

 

[slideshow id=269]

 

5.12. Z inicjatywy i pod patronatem posła Artura Górskiego miał miejsce koncert utworów Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego w wykonaniu Mateusza Kortewega w Klubie Kultury „Seniora” na Pradze Południe. Koncert zorganizowała Fundacja im. Św. Kazimierza Królewicza.

 

[slideshow id=271]

 

8.12. Poseł objął patronat nad akcją „Polskie bombki na święta”, które Fundacja im. Św. Kazimierza Królewicza sprzedawała podczas Świątecznego Jarmarku z Radiem Wnet w dniu 14 grudnia. Do wykonanych ręcznie biało-czerwonych bombek były dołączone autografy posłów PiS, w tym: J. Kaczyńskiego, K. Pawłowicz, A. Górskiego, Z. Girzyńskiego, A. Dudy, J.Sasina, Z. Kuźmiuka, M. Błaszczaka i M. Gosiewskiej.

 

[slideshow id=270]

 

17.12. Poseł wystosował list okolicznościowy do Luizy Tkacz, dyrektora Zespołu Szkół nr 28, ul. Gen. Zajączka z okazji przeniesienia „katyńskich dębów pamięci” z mokotowskiej siedziby szkoły pod nową siedzibę szkoły na Żoliborzu.

 

[slideshow id=272]