dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Czerwiec

2.06. Artur Górski uczestniczył w imprezie Dni Ursynowa. [slideshow id=166]

3.06. Poseł wziął udział w Marszu dla Życia i Rodziny, który przeszedł ulicami Warszawy pod hasłem: „Rodzina receptą na kryzys”. [slideshow id=167]

4-6.06. Artur Górski przebywał w Brukseli, gdzie wziął udział w pikiecie przez Parlamentem Europejskim w obronie Telewizji Trwam. [slideshow id=168]

12.06. Poseł uczestniczył w zebraniu Rady Programowej Uniwersytetu III Wieku im. F. Chopina w Warszawie

– Odbyło się zebranie Komitetu PiS Mokotów, które poprowadził Artur Górski.

13.06. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

14.06. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, Komisji Łączności z Polakami za Granicą oraz Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o powrocie do Rzeczypospolitej Polskiej osób pochodzenia polskiego deportowanych i zesłanych przez władze Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł uczestniczył w zebraniu Parlamentarnego Zespołu Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

15.06. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

19.06. Poseł wygłosił odczyt pt. „Walka o polskość na Wileńszczyźnie”  w kościele p.w. Matki Bożej Dobrej Rady w Wawrze-Miedzeszynie. [slideshow id=169]

20.06. Poseł uczestniczył w zebraniu Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego.

– Artur Górski wygłosił odczyt pt. „O potrzebie zaangażowania katolików w życie publiczne” dla studentów Duszpasterstwa Akademickiego „Arka” na Pradze Południe.

21-22.06. Poseł uczestniczył w obradach z parlamentarzystami węgierskimi, które odbyły się na Jasnej Górze. [slideshow id=170]

26.06. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł uczestniczył w posiedzeniu Rady Służby Cywilnej.

27.06. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Łączności z Polakami za Granicą z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł uczestniczył w zebraniu Parlamentarnego Zespołu Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

– Na zaproszenie Artura Górskiego prof. Jan Szyszko wygłosił odczyt pt. „Polityka energetyczna Unii Europejskiej – fakty i mity” w kościele pw. Św. Michała Archanioła na Mokotowie. Współorganizatorem spotkania była parafialna Akcja Katolicka. [slideshow id=171]

28.06. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Łączności z Polakami za Granicą z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł otworzył koncert dobroczynny na rzecz uczniów polskiego pochodzenia ze Wschodu, uczących się w Liceum polonijnym Kolegium Św. Stanisława Kostki w Wilanowie, który odbył się w Pałacu w Wilanowie pod jego patronatem.

29.06. Artur Górski uczestniczył w uroczystości odsłonięcia tablicy poświęconej Kazimierzowi Górskiemu, trenerowi polskiej reprezentacji, gdy odnosiła największe sukcesy piłkarskie. Tablicę odsłonięto na Mokotowie.