dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Maj

8.05. Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udzialem Artura Górskiego.

– Poseł poprowadził zebranie Komitetu PiS Mokotów

9.05. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

10.05. Posiedzenie Sejmu, Komisji Łączności z Polakami za Granicą oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

11.05. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

15.05. Prelekcja Artura Górskiego pt. „Sytuacja na Węgrzech – dlaczego popieramy rząd Viktora Orbana”, wygłoszona  w kościele p.w. Matki Bożej Dobrej Rady w Wawrze. 

[slideshow id=159]

16.05. Artur Górski otworzył filię swojego biura poselskiego w Wawrze, pod adresem: ul. Patriotów 130. 

[slideshow id=160]

17-18.05. W Białowieży obradowała Komisja Zgromadzenia Parlamentarnego Sejmu i Senatu RP i Sejmu Republiki Litewskiej ds. Oceny Realizacji Traktatu między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Litewską o przyjaznych stosunkach i dobrosąsiedzkiej współpracy z udziałem Artura Górskiego. 

[slideshow id=161]

19.05. Poseł przebywał w Grodnie na Białorusi, gdzie wziął udział w uroczystościach 20-lecia działalności Towarzystwa Plastyków Polskich przy Związku Polaków na Białorusi.

[slideshow id=162]

21.05. Na zaproszenie Artura Górskiego poseł Jerzy Polaczek wygłosił na Ursynowie prelekcję pt. „Rządy Platformy Obywatelskiej czyli popękana infrastruktura”. 

[slideshow id=163]

23.05. Posiedzenie Sejmu, Komisji Łączności z Polakami za Granicą oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

24.05. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

25.05. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

30.05. Artur Górski przebywał z oficjalną wizytą na Łotwie, gdzie spotkał się z tamtejszymi parlamentarzystami, Ministrem Spraw Zagranicznych Łotwy Edgarsem Rinkevicsem, a także z Prezydentem Łotwy Andrisem Berzinsem. Ponadto odwiedził Szkołę Polską im. Ity Kozakiewicz w Rydze i spotkał się z działaczami Związku Polaków na Łotwie. 

[slideshow id=164]