dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Marzec

1.03. Artur Górski wziął udział w uroczystościach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podczas uroczystości złożył wieniec pod pomnikiem Męczenników Terroru Komunistycznego 1944-1956 na Służewiu.

[slideshow id=147]

2.03. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

4.03. Poseł uczestniczył w uroczystej Mszy św. w rocznicę wybuchu Konfederacji Barskiej.

7.03. Posiedzenie Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o cudzoziemcach oraz ustawy o promocji zatrudnienia i instytucji rynku pracy z udziałem Artura Górskiego (wiceprzewodniczący).

11.03. Poseł uczestniczył w pikiecie pod Ambasadą Litwy w obronie Polaków mieszkających w tym kraju.

[slideshow id=149]

– Artur Górski wziął udział w uroczystej Mszy św. w rocznicę śmierci Janosa Esterhazy’ego, po której złożył wiązankę kwiatów pod ursynowskim pomnikiem tego węgierskiego patrioty

[slideshow id=287]

12.03. Z inicjatywy Artura Górskiego w Wawrze miał miejsce odczyt posła Jarosława Sellina pt. „Dziedzictwo polityczne ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego”.

13.03. Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł poprowadził zebranie Komitetu PiS Mokotów.

14.03. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł uczestniczył w obchodach dnia polsko-węgierskiego w Sejmie, w tym w spotkaniu prezydium Polsko-Węgierskiej Grupy Parlamentarnej z politykami węgierskimi, a także otwarciu wystawy pt. „Rozdziały z 1000-letniej wspólnej historii Polski i Węgier”.

[slideshow id=150]

15.03. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Łączności z Polakami za Granicą z udziałem Artura Górskieg.

16.03. Posiedzenie Sejmu oraz Parlamentarnego Zespołu na rzecz Obrony Życia i Rodziny z udziałem Artura Górskiego.

20.03. Poseł wygłosił w Piasecznie odczyt pt. „Polityka prorodzinna Prawa i Sprawiedliwości”, na zaproszenie oddziału Akcji Katolickiej przy parafii pw. Św. Anny.

21.03. Poseł wziął udział w konferencji nt. „Ratujmy życie – wspierajmy rodzicielstwo”, która odbyła się w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym im. Św. Rodziny w Warszawie.
22-23.03. Artur Górski uczestniczył w ramach delegacji Polsko-Węgierskiej Grupy Parlamentarnej w uroczystościach Dnia Węgiersko-Polskiego na Węgrzech, ozrganizowanych przez Samorząd Województwa Csongrád. Główne uroczystości odbyły się w Narodowym Parku Pamięci Historycznej w Ópusztaszer.

[slideshow id=151]

24-25.03. W Mokotowskim Domu Kultury „Centrum Łowicka” odbyły się  VI Katolickie Dni Filmowe, zorganizowane z inicjatywy Artura Górskiego przez Fundację im. Św. Kazimierza Królewicza.

[slideshow id=152]

28.03. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych i Komisji Łączności z Polakami za Granicą z udziałem Artura Górskiego.

29.03. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskieg.

– Poseł uczestniczył w pikiecie Prawa i Sprawiedliwości w obronie historii w szkołach pod Ministerstwem Edukacji Narodowej.

30.03. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych i Komisji Łączności z Polakami za Granicą z udziałem Artura Górskiego.