dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Październik

4.10. Poseł uczestniczył w zebraniu Komitetu PiS Ursynów.

5.10. Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

6.10. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł uczestniczył w zebraniu Komitetu PiS Mokotów.

7.10. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o zarządzaniu kryzysowym z udziałem Artura Górskiego.

8.10. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

9.10. Poseł uczestniczył w VII Kongresie Konserwatywnym w Krakowie, który odbył się pod hasłem: „Dyktatura relatywizmu. Czy stoimy w obliczu nowych prześladowań chrześcijan?”. Kongres zorganizowało Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi.

– Artur Górski wziął udział w uroczystościach w Krakowie związanych ze wspomnieniem katastrofy smoleńskiej, która miała miejsce 10 kwietnia br.

10.10. Artur Górski wziął udział w uroczystościach w Warszawie związanych ze wspomnieniem katastrofy smoleńskiej, która miała miejsce 10 kwietnia br.

11.10. Poseł uczestniczył w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2010/2011 na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

– Na zaproszenie Artura Górskiego miało miejsce spotkanie otwarte z prof. Zdzisławem Krasnodębskim pt. „Czy grozi nam dyktatura PO?”. Współorganizatorem spotkania był Komitet PiS Praga Południe.

[slideshow id=63]

12.10. Poseł jako przedstawiciel Rady Służby Cywilnej uczestniczył w postępowaniu zespołu do spraw naboru na stanowisko dyrektora generalnego Ministerstwa Finansów.

15.10. Artur Górski uczestniczył w debacie pt. „Polacy w Polsce i na świecie”, zorganizowanej na Bielanach przez Stowarzyszenie Cultura &Aiuto.

[slideshow id=64]

16.10. Poseł uczestniczył w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2010/2011 w „Pedagogium” Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie.

[slideshow id=65]

19.10. Poseł uczestniczył w posiedzeniu Rady Programowej Uniwersytetu III Wieku im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

– Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł wziął udział w posiedzeniu Rady Służby Cywilnej.

– Na zaproszenie Artura Górskiego na Mokotowie miała miejsce debata o Polsce i polskiej centro-prawicy z udziałem Stanisława Michalkiewicza, Jerzego Roberta Nowaka i Rafała Ziemikiewicza.

[slideshow id=66]

20.10. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

21.10. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

22.10. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

24.10. Artur Górski wziął udział w uroczystościach przekazania kościołowi p.w. Świętego Stefana na Mokotowie relikwii pierwszego króla węgierskiego Świętego Stefana, które na prośbę arcybiskupa Kazimierza Nycza podarował kardynał Péter Erdő, głowa kościoła węgierskiego.

[slideshow id=67]

26.10. Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

27.10. Posiedzenie Sejmu oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł wziął udział w konferencji pt. „90 lat polskiego prawa spółdzielczego”, zorganizowanej przez Krajową Radę Spółdzielczą i Instytut Stefczyka.

28.10. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.

29.10. Posiedzenie Sejmu z udziałem Artura Górskiego.