dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Wybory 2007

DZIĘKUJĘ ZA ZAUFANIE !

Dzięki łasce Bożej i woli Wyborców ponownie dostąpiłem zaszczytu wyboru na funkcję Posła na Sejm RP. Aktywna kampania wielu osób sprawiła, że otrzymałem 3070 głosów i uzyskałem w Warszawie 6 mandat z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Najlepszy wynik otrzymałem, jak dwa lata temu, na Mokotowie, gdzie oddało na mnie głosy 958 osób, ponownie plasując mnie na drugim miejscu po Jarosławie Kaczyńskim. Od ostatnich wyborów poprawiłem wyniki także w kilku dzielnicach Warszawy:

Ursynów – 404 głosy (w 2005 r. – 220 głosów)
Praga Południe – 342 głosy (283)
Śródmieście – 164 głosy (122)
Wola – 112 głosów (102)
Bemowo – 107 głosów (66)
Targówek – 104 głosy (98)
Praga Północ – 86 głosów (55)
Białołęka – 82 głosy (63)
Wilanów – 62 głosy (17)
Ursus – 59 głosów (47)
Zagranica – 146 głosów (38)

Utrzymałem na dotychczasowym poziomie wyniki w Wawrze i Rembertowie. Natomiast spadło poparcie dla mojej osoby w dzielnicach: Bielany, Ochota, Żoliborz, Wesoła i Włochy.

Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali w kampanii i którzy na mnie głosowali. Będę starał się tak piastować mandat zaufania publicznego, aby moi wyborcy byli ze mnie dumni i aby także w przyszłości traktowali mnie jako swojego przedstawiciela w Sejmie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję z całego serca za zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzyliście już po raz drugi!

Będę aktywnym posłem i w tej kadencji Sejmu. W mojej pracy poselskiej będę bronił wartości konserwatywnych i katolickich, które są mi bliskie. Jednak przede wszystkim będę dla ludzi.

Jestem do Państwa dyspozycji po 5 listopada i czekam na sugestie dotyczące mojej działalności poselskiej. Takie sugestie można przesyłać pocztą na adres biura poselskiego: ul. Starościńska 4/6, lub na adres e-mail: artur.gorski@sejm.pl

dr Artur Górski
Poseł na Sejm RP

[slideshow id=58]