dr Artur Górski

Poseł na Sejm RP

Lipiec

3.07. Z ramienia Rady Służby Cywilnej poseł uczestniczył jako obserwator w postępowaniu kwalifikacyjnym w służbie cywilnej 2010 r., organizowanym przez Krajową Szkołę Administracji Publicznej.

4.07. Poseł był gościem podczas warszawskiej rekonstrukcji bitwy pod Kłuszynem, w 400. rocznicę rozgromienia wojsk rosyjsko-szwedzkich przez polską husarię pod wodzą hetmana Stanisława Żułkiewskiego.

[slideshow id=11]

5.07. Artur Górski uczestniczył w posiedzeniu Komitetu PiS Ursynów.

6.07. Posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych z udziałem Artura Górskiego.

7.07. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł wziął udział w uroczystości z okazji Dnia Państwowego Litwy, która miała miejsce w Ambasadzie Republiki Litewskiej w Warszawie.

– Artur Górski uczestniczył w posiedzeniu Komitetu PiS Mokotów.

8.07. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

13.07. Z ramienia Rady Służby Cywilnej poseł uczestniczył jako obserwator w postępowaniu naboru na stanowisko dyrektora generalnego w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

16.07. Posłowie Artur Górski i Mariusz Błaszczak spotkali się ze związkowcami z Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu, a następnie wzięli udział w wiecu załogi na terenie zakładu.

[slideshow id=13]

17.07. Poseł Artur Górski uczestniczył w Marszu Grunwaldzkim, upamiętniającym zwycięstwo armii polsko-litewskiej pod wodzą króla Władysława Jagiełły nad krzyżakami w dniu 15.07.1410 r.

[slideshow id=12]

20.07. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

– Poseł wziął udział w zebraniu Parlamentarnego Zespołu do spraw zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M w dniu 10 kwietnia 2010 r.

21.07. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.

22.07. Posiedzenie Sejmu, Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży z udziałem Artura Górskiego.